Друк на пінокартоні.
Над легка основа для реклами та фото

високоякісний друк на пінокартоні від 3 годин з доставкою по Києву та Україні

Друк на пінокартоні за 1 день

Кольори не вигоряють на сонці


Друкуємо
на пінокартоні
будь-яких розмірів

Висока
зносостійкість

Низькі ціни
та знижки до 30%

Замовити друк на пінокартоні просто:

Який спосіб зв'язку вам зручний?

*Заполнение заявки Вас ни к чему не обязывает, и вы сможете отказаться в любой момент

Срочная печать на пенокартоне в Киеве

Ціна друку фото на пінокартоні


20х30 см

30х40 см

40х60 см

60х80 см

80х120 см

1 м2

250 грн

500 грн

800 грн

1400 грн

1800 грн

1800 грн

Приклади друку на пінокартоні


Срочная печать планшетов на пенокартоне
Печать фотографий на пенокартоне
Печать рекламы на пенокартоне
Печать картин на пенокартоне
Рекламная продукция на пенокартоне
Накатка на пенокартон

Пінокартон – що це за матеріал?

    Основу пінокартону становить спінений поліуретан, несприйнятливий до корозії та біологічного впливу. Маючи пористу структуру, він мало важить, і підходить для створення підвісних конструкцій (покажчиків, вивісок і т.д.). Зовні матеріал покритий картоном, на який можна наносити якісні принти високої роздільної здатності. При цьому сам картон може мати різну текстуру:

 • гладку;
 • рифлену;
 • стилізовані під дерево, метал, полотно і т.д.
Печать на глянцевом пенокартоне

Глянцевий пінокартон

Матовый пенокартон

Матовый пінокартон

Структурный пенокартон

Структурний пінокартон

    Є різновиди пінократону, у яких одна сторона покрита клейким складом. Роздрукувавши на лицьовій стороні зображення, можна зняти захисний шар із заднього боку і наклеїти її на будь-яку рівну поверхню.

 

Що стосується розмірів, то найпоширенішими вважаються формати А3, А2, А1 та А0. Стандартизація аркушів спрощує підготовку зображень на комп'ютері, і їх не доводиться "підганяти" під вироби різної довжини та ширини. За бажанням, крім форматів А3-А0, можна нанести друк на пінокартон з такими розмірами:

 • довжина - до 200 см;
 • ширина - до 100 см;
 • товщина - до 10 мм.

Найбільш поширені листи завтовшки 5 мм. Вони випускаються у типорозмірах 1,3 х1, 0 м, 2,5 х1, 4 м і т.д. Картон може бути білим або чорним і мати різні типи поверхні. Перед тим як виконувати замовлення, перегляньте приклади наших робіт на сайті, та виберіть саме той матеріал, який вам підходить!

Друк реклами, планшетів та презинтацій на пінокартоні

    Сьогодні внутрішня реклама (Indoor Advertising) активно використовується як у великих торгових мережах, і на невеликих приватних об'єктах: магазинах, аптеках, офісах, салонах тощо. Вона займає мінімум місця, прикрашає інтер'єр і привертає увагу потенційних клієнтів. Як матеріал для вивісок, стендів і покажчиків найзручніше використовувати пінокартон. Легкість і міцність, він ідеально підходить для друку зображень і написів, і розрахований на тривалий термін використання. Компанія "Life-Print" пропонує клієнтам з Києва широкий спектр поліграфічних послуг та наносить високоякісний друк на пінокартон. Використовуючи наш сайт, ви завжди можете замовити виготовлення вивісок, постерів, афіш, стендів та іншої продукції рекламного та інформаційного характеру. Використовуючи сучасне обладнання, ми гарантуємо вам високу якість друку і можемо взятися навіть за найскладніший, неординарний проект!

Навіщо потрібен друк на пінокартоні?

    Сьогодні пінокартон – один із найпоширеніших матеріалів у сфері маркетингу. Легкість, міцний і відносно недорогий, він ідеально підходить для внутрішньої реклами, систем візуального оповіщення, виставкових центрів, кінотеатрів і т.д. Найчастіше пенокартон із розміщеними на ньому принтами використовують для створення:

 • вивісок та рекламних стендів;
 • плакатів, постерів та афіш;
 • креслень та географічних карт;
 • трафаретів та аплікацій;
 • настінних планшетів;
 • покажчиків та дощок оголошень;
 • інформаційних табличок.

    Матеріал підходить для оформлення інтер'єрів. Так, на нього можна наносити пейзажі, натюрморти, портрети та будь-які інші зображення. Звичайно, що для цього потрібне якісне друкарське обладнання, здатне відображати на картоні графіку високої роздільної здатності. Таким обладнанням саме володіє компанія "Life-Print", що пропонує свої послуги в Києві!

Різновиди друку на пінокартоні


    Традиційним способом нанесення принтів на пінокартон тривалий час була накатка. Ця технологія передбачала нанесення на твердий матеріал тонкої полімерної плівки, де заздалегідь роздруковувалися необхідні зображення. На сьогоднішній день цей метод застарів, і йому на зміну прийшли досконаліші технології:

Існує 3 варіанти нанесення зображення на пінокартон:


• Ультрафіолетовий (УФ) друк. Прямий друк по пінокартону. Обмежена форматом листа 1000 х 2000 мм. УФ-технологія - одна з найдовговічніших, і отримані в такий спосіб плакати та вивіски мають найбільший термін служби. Має оптимальну деталізацію та широкий діапазон відтінків;


• Прикатка плівки оракал на пінокартон. Відрізняється високою деталізацією зображень і дозволяє наносити принти на невеликі аркуші пінокартону до А1. Під час друку використовуються еко сольвентні чорнила, які спочатку мають запах. Але вони досить стійкі до вигоряння, але водночас легко дряпаються. Тому такі плакати (вивіски/афіші) можуть довгий час перебувати на сонці, не вигоряючи та не втрачаючи початкових відтінків;


• Прикатка фотопаперу на пінокартон. Такий вид нанесення має найвищу деталізацію, також має найвищу вартість продукту. Для цього продукту необхідні висококласні фотопапери, спеціальний пінокартон, з основою, що самоклеїться.


Наша компанія спеціалізується на УФ друку на пінокартоні.

     Як і ПВХ (полівінілхлорид), пінокартон сумісний з перерахованими видами друку, і може зберігати властивості нанесених принтів протягом багатьох років. Обмеження можуть бути пов'язані лише з розміщенням друкованої продукції. Друк на пінокартоні не можна розміщувати на вулиці, у вологих приміщеннях та на кухні. В іншому випадку пенокартон почне деформуватися, а біла піна, яку видно у торцях пенокартону, швидко пожовкне.

У чому переваги друку на пінокартоні?

    Друк фото на пінокартоні вже давно став модним трендом – спочатку на Заході, а потім у країнах СНД. Якщо говорити про Україну, то тут такі вироби використовуються нарівні з ПВХ-продукцією - у кожному другому супермаркеті, магазині виставковому центрі та офісі. Підприємці та приватні компанії встигли оцінити плюси друку на пінокартоні, і повсюдно застосовують його як в рекламних цілях так і для оформлення інтер'єру. Так, до його головних переваг можна віднести:

 • прийнятну вартість
 • невелика вага (не перевантажує несучі конструкції);
 • можливість текстурування поверхні – під тканину, дерево, метал;
 • механічну міцність (особливо – стійкість до вигину);
 • захист від ультрафіолету; простоту обробки (легко піддається різанню);

    Роздруковані зображення не тьмяніють з часом і зберігають початкову колірну палітру. У цьому пінокартон вигідно відрізняється від паперових плакатів, що жовтіють і тьмяніють з часом.

    При бажанні готові вироби з пінокартону можна обрамляти металевими (алюмінієвими) багетними профілями. Наприклад – таблички, гравюри, стенди тощо. Тип профілю підбирається за товщиною матеріалу – 3, 5 або 10 мм. Це найпоширеніші типорозміри пенокартону.

     Як і друк ПВХ (полівінілхлорид), друк на пінокартоні - це відмінне рішення для друку фотографії або друку рекламних вивісок, ростових фігур, внутрішніх покажчиків. Звертаєтеся в Лайф Принт, і ми підберемо оптимальний матеріал для зовнішньої та внутрішньої реклами. 

     Подивитися, як виглядає така друкована продукція, можна на нашому сайті або в офісі нашої компанії. Висока чіткість зображень, якісна передача кольору, можливість текстурування та обрамлення виробів - ось далеко не всі плюси друку фото на пінокартоні. Використовуючи сайт компанії "Life-Print", ви завжди можете замовити виготовлення одиничного виробу або великої партії друку. Ми гарантуємо вам високу якість продукції, та найвигідніші розцінки у Києві!

Наші кліенти

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ФОТОГРАФІЙ НА ПІНОКАРТОНІ

Який спосіб зв'язку вам зручний?

*Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує, і ви зможете відмовитись у будь-який момент

Широкоформатний друк
на інших матеріалах

Контакти та карта проїзду

Виробництво Лайф Принт знаходиться на території "Київського Авторемонтного Заводу"

За адресою: м. Київ, вул. Миколи Василенка 1/5 350 метрів від метро Берестейська

Режим работи: с ПН-ПТ с 12 до 19

Пошта: zakaz@life-print.kiev.ua

Тел.: 067 773 57 99

Тел.: 066 399 88 99

LP Studio © 2013-2022 всі права захищені