Широкоформатний друк на оракалі за 1 день. Друк на плівці оракал 24/7 у Києві

Широкоформатний друк на оракалі. Дизайн макетів. Oracal - всі види плівки

Форма замовлення друку на оракалі

Який спосіб зв'язку вам зручний?

*Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує, і ви зможете відмовитись у будь-який момент

Печать на пленке оракал в Киеве

Друк на оракалі від 3 годин

Кольори не вигоряють на сонці до 3 років


Друкуємо плівку будь-яких розмірів

Висока
зносостійкість


Низькі ціни
та знижки до 30%

Ціни на друк на оракалі


Количество

до 1 м2

до 1-5 м2

до 5-15 м2

до 15-30 м2

Глянцевий

250 грн./м2

225 грн./м2

200 грн./м2

175 грн./м2

Матовий

250 грн./м2

225 грн./м2

200 грн./м2

175 грн./м2

Прозорий

260 грн./м2

240 грн./м2

220 грн./м2

195 грн./м2

Перфоплівка

400 грн./м2

325 грн./м2

300 грн./м2

280 грн./м2

Відповіді на часті запитання

На якій плівці
робиться друк?

Компанія Лайф Прінт пропонує клієнтам кілька варіантів для друку:
Білий матовий оракал серії 640, Orajet 3640
Білий матовий оракал серії 640, Orajet 3640  
Прозора матова плівка оракал 640 серії
Прозора глянсова плівка оракал 640 серії
Перфорована плівка One Way Vision

Чи варто додатково
ламінувати плівку?

Якщо самоклейка буде знаходитись зовні будівлі і піддаватися постійним дотикам і щоденному миття, то краще захистити її від зовнішніх факторів, тобто заламінувати. Це не займе багато часу та коштів, але значно збільшить термін життя наклейки.

Де можна використати
вінілову плівку?

Друк на самоклеючій плівці застосовується в різних сферах, але частіше для реклами та оформлення торгових точок та павільйонів. Також можна виготовити із неї стікери, цінники, елементи гарантійних талонів, інтер'єрний декор.

Чому друк на оракалі такий популярний? Чи має недоліки?

Друк на оракалі, досить доступний і швидкий, до того ж рекламу на плівці легко демонтувати і одразу наклеїти нову. Оракал можна використовувати як трафарет та оформити за допомогою нього не лише рівні, а й вигнуті поверхні. Недолік цього матеріалу тільки один - неможливість нанесення плівки при мінусової температурі. Оптимальний температурний режим - +5 за Цельсієм та вище.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном:
066 399 88 99 або по email: zakaz@life-print.kiev.ua

Пиклади наших робіт


Печать на наклеек на оракале
Широкоформатная печать на пленке самоклейке
Печать на пленке, самоклеящаяся реклама
Печать на оракале для оформлении витрины
Печать и оклейка самоклеящейся пленкой оракал
Печать на пленке оракал для наружной рекламы

Основні різновиди самоклеючої плівки

Печать на глянцевом оракале

Глянцевий оракал

Печать на матовом оракале

Матовий оракал

Печать на прозрачном оракале

Прозорий оракал

Печать на перфорированной пленке оракал

Перфоплівка - оракал

Ми здійснюємо друк на плівці, що самоклеїться, оракал від 3 годин. Безліч варіантів плівок для зовнішньої та внутрішньої реклами. Великий вибір плівок, від не дорогих, для тимчасової реклами і до автомобільних, для екстремальних умов. Друк може бути сольвентний, еко сольвентний, уф друк, латексний та ультрахромний. Ми будемо раді вам підібрати оптимальне чорнило та плівку для ваших замовлень. Якщо Вам потрібно розробити макет, для оформлення вітрин, ми з радістю допоможемо Вам. Крім того, Лайф Прінт здійснює доставку та проклеювання плівки на об'єктах замовників. Якщо ж ви вирішили поклеїти плівку самі, друк ви можете забрати в нашому офісі або замовити доставку по Києву або відправку Новою поштою.

ООформлення реклами за допомогою друку на самоклеючій плівці використовують досить давно. Її легко можна застосовувати для брендування легкових авто та інших видів транспорту, а також оформлення скляних і пластикових вітрин. Покажчики, вивіски, таблички та будь-які інші написи можна також виконати за допомогою вінілової плівки оракал. Це чудовий варіант для створення різноманітних плакатів та банерів як інформаційного, так і рекламного характеру.

Компанія «Лайф Прінт» пропонує якісний друк на оракалі у Києві за найприємнішою вартістю.

Реклама на оракалі допоможе ефективно прорекламувати продукт, а також підтримати імідж компанії.

Друк на самоклеючій плівці оракал у Києві

Друк на плівці Oracal у Києві – відмінна якість за помірними цінами.

Оформлення рекламної площі за допомогою самоклейной плівки, - ідеальний варіант як для великих компаній, так і невеликого приватного бізнесу. Компанія «Лайф Прінт» вже багато років надає послуги з друку на оракалі, тому впевнено пропонує клієнтам саме цю технологію. Вінілове полотно має надзвичайну стійкість до ультрафіолету та вологи, тому зберігає презентабельний зовнішній вигляд довгі роки.

Печать на пленке оракал в Киеве

Друк на самоклеючій плівці оракал

Печать на самоклеющейся пленке оракал

За допомогою друку на плівці оракал у вас є можливість:

   • Виконати друк на глянцевому чи матовому оракалі. Найбільш потрібні саме глянцеві плівки. Глянцевий оракал, ідеально гладкий, кольори мають яскравий, насичений колір. Матовий оракал має більш щільну структуру, яка має більш високу зносостійкість. Вибір плівки повністю залежить від побажань замовника;
  • Виконати друк на прозорій плівці оракал двома технологіями друку: уф друк і струменевий друк. Дуже важливо розуміти, що при струменевому друку, при поклейці до скла, зображення буде блякло. Через відсутність білої основи під печаткою. Цю проблему може вирішити УФ-друк. При уф друку, під основною печаткою наноситься тонкий білий шар, який піднімає кольори і робить яскраву та соковиту картинку.

   • Виконати захисну ламінацію плівки оракал. Для збільшення терміну служби друку на оракалі ми рекомендуємо наносити захисну плівку у таких випадках: 1. Близький контакт з людьми. 2. Можливий контакт із хімією. Товщина плівки оракала всього 90 мікронів, в той же час товщина плівки для ламінації 120 мікронів. Заламінований оракал, важче подряпати, зіпсувати хімією і такий рекламний матеріал, що довше не вигорить на сонці.

Види самоклеючої плівки оракали

Крім перелічених різновидів та характеристик, плівка Oracal може мати й інші важливі особливості. Серед них:

 

 • Здатність накопичувати світло. Такі самоклейки вбирають сонячне світло і починають світитися в темний час доби. Це незамінний матеріал для оформлення табличок та знаків, що містять будь-яку важливу інформацію чи попередження;

• Способность отражать УФ лучи. С помощью такой пленки оформляют дорожные знаки и рекламные баннеры, которые располагаются вдоль дороги.

• Здатність розтягування. За допомогою такої плівки оформляють автомобілі, човни та літаки. Ця властивість дозволяє ідеально обклеювати нерівні контури поверхні техніки. А також зберігає плівку від розривів через постійні коливання температури та фізичних властивостей збільшення та стиснення металу.

 

Компанія «Лайф Прінт» здійснює друк у Києві, на всіх перерахованих носіях, залежно від потреб та побажань клієнта. Крім друку, ми пропонуємо і додаткові послуги, наприклад, обклеювання на основу, різання, ламінування та багато іншого.

Печать на самоклейке оракал
Перфопленка - оракал

Використання плівки оракал

Асортимент самоклеючих плівок зростає з кожним днем: на ринку є варіанти на будь-який бюджет та гаманець. Проте, компанія «Лайф принт» вже досить довго не зраджує звичок і використовує найбільш якісну та затребувану – Oracal. Вона вважається універсальною та має масу модифікацій для різних технологій широкоформатного друку.

 

Де можна застосовувати Оракал?

 

Найчастіше самоклеючу плівку оракал експлуатують саме у сфері реклами, а саме:   

  • Для друку наклейок та стікерів з подальшим використанням у торгівлі. Таким чином можна виготовити цінники, гарантійні талони та елементи для проведення промо-акцій;
  • Для створення табличок, вивісок, вказівників. Самоклеєння на жорсткій основі допоможе вказати правильний напрямок, оформити режим роботи невеликого магазину, зробити назву організації максимально помітною для оточуючих;
  • Для брендування автомобілів, наприклад, служб таксі та доставки. Такі наклейки дозволяють легко дізнатися, до якої компанії належить авто, тобто робить організацію відомою;
  •  Для оформлення гарної упаковки товарів, наприклад кондитерських виробів або інших товарів. Яскрава та барвиста упаковка привертає увагу клієнтів, а отже, збільшує продажі.

 

В цілому, друк на Oracal виглядає цікаво та ефектно, особливо якщо правильно підібрати текстуру та якість. Створити з ідеальний рекламний продукт з використанням плівки оракал легко і просто, якщо ви знайомі з компанією «Лайф Прінт» Досвідчені співробітники запропонують кілька варіантів на основі ваших переваг і фінансів.

Срочная печать на самоклеящейся пленке оракал в Киеве

Переваги роботи з плівкою оракал:

Плівка оракал - ідеальний варіант для роботи з рекламою, адже вона:

Монтується легко та просто, за умови, що поверхня підготовлена ​​правильно;

  • Знімається зі скла, металу або пластику легко;
  • Не залишає слідів клею;
  • Легко експлуатується та не боїться води;
  • Витримує різкі зміни клімату та погану погоду;
  • Має доступну вартість.

Друк на плівці оракал у Києві – це ще й можливість отримати елементи необмеженої довжини. Щодо ширини, то максимальна – 1,5-1,6 метрів, залежно від виду плівки. Іноді потрібні і більші рекламні банери або плакати: у цьому випадку «Лайф Прінт» виготовить їх із кількох частин і з'єднає внахлест.

Широкоформатний друк на інших матеріалах

Замовити друк на самоклеючій плівці оракал

Какой способ связи вам удобен?

*Заполнение заявки Вас ни к чему не обязывает, и вы сможете отказаться в любой момент

Наші кліенти

Контакти та карта проїзду

Виробництво Лайф Прінт знаходиться на території "Київського Авторемонтного Заводу"

За адресою: м. Київ, вул. Миколи Василенка 1а 350 метрів від метро Берестейська

Режим роботи: с ПН-ПТ с 12 до 19

Пошта: zakaz@life-print.kiev.ua

Тел.: 067 773 57 99

Тел.: 066 399 88 99

LP Studio © 2013-2022 всі права захищені