ТИПОГРАФІЯ ЛАЙФ ПРИНТ

Повний спектр зовнішнього та інтер'єрного друку

ТИПОГРАФИЯ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ, ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА, ІНТЕР'ЄРНИЙ ДРУК, УФ ДРУК. ДИЗАЙН ПОЛІГРАФІЇ, МОНТАЖ І ОБКЛЕЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ.
3447

Постійних клієнтів


6

Років на ринку

9

Дизайнерів у команді

Полиграфия номер 1 в Украине

Оперативна поліграфія у Києві


Від візитки до журналу. Від банера до картини. Від покажчиків до ростових фігур. Все в одній компанії.

Широкоформатная полиграфия Киев

Зовнішня та інтер'єрна поліграфія


Наша мета стати надійним партнером на довгі роки. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти були задоволені результатом нашої роботи.

Оперативная полиграфия

Поліграфія 3-1. Дизайн, друк та монтаж.


Знижки до 30% для середніх та великих замовлень. Чим більше замовляєте, тим більше знижка.

Полиграфия УФ печать

Термінова поліграфія з доставкою


Успішне виконання замовлень для транснаціональних компаній. З відвантаженням замовлень у понад 48 країн.

Весь широкоформатний друк в одному місці

Друк на банері, оракалі, бігборди, постери, скроли, перфоплівка

Друкуємо понад 1000 м2 на добу

УФ друк на листових матеріалах

Друкуємо понад 30000 м2 за рік на пластиці, пвх, пінокартоні та акрилі

Ширина друку 200 х 300 см

Інтер'єрний друк

Друк картин на холсті

Понад 1542 картин в місяць. Друк на холсті, пластиці та акрилі

Лідер інтер'єрного друку


Повний спектр дизайнерських послуг

Від візиток та каталогів до банерів та білбордів.

Більше 7000 успішних макетів

Наша
Команда

6

проект
менеджерів

+

25

Фахівців

Ми:

Розробляємо

Виробляємо


Доставляємо

Отримати індивідуальну пропозицію з широкоформатного та УФ друку.

Компанія Лайф Принт лідер на ринку в Україні у сфері маркетингового забезпечення друкованих та диджетал послуг.
Мета Лайф Принт, забезпечити клієнта повним спектром поліграфічних послуг та запровадженням рекламних компаній на медіа та інтернет просторах для отримання максимального профіту та впізнаванності бренду.
Ми віримо в те, що успіх компанії залежить від швидкості, адаптивності та постійного вдосконалення у всіх бізнес-процесах.


Типографія Лайф Принт: друк на всіх видах носіїв

 

На сьогоднішній день, у вік цифрового маркетингу, представники бізнесу мають величезну палітру маркетингових можливостей. Але все ж таки ділова поліграфія ще довго не піде на другий план. Поліграфія Лайф Принт з радістю допоможе підготувати макети для широкоформатного друку та роздавальних матеріалів та виготовити їх на будь-яких паперових, вінілових чи пластикових носіях. Звертаючись до нас Ви можете бути впевнені у високій якості друкованої продукції та дотриманні узгоджених термінів.
Ми друкуємо найпопулярнішу поліграфічну продукцію:

Оперативна Поліграфія Лайф Принт - завжди еталонна якість друку поліграфічної продукції за найкоротші терміни. Наші дизайнери завжди готові допомогти розробити ефективну рекламну продукцію, яка допоможе вирішити маркетингові завдання. Ми використовуємо передове друкарське та постдрукарське обладнання для досягнення високих стандартів друку та забезпечення дотримання термінів.

 

Типографія у Києві: замовте друк онлайн у Лайф Принт


Компанія Лайф Принт - це сучасна поліграфічна компанія, яка надає можливість узгодити макети, вибрати матеріали та замовити друк онлайн з доставкою по Києву та Україні.
Як замовити поліграфічну продукцію онлайн:


• Все просто ми отримуємо від вас запит на виробництво тієї чи іншої друкованої продукції.
• З вами зв'язується наш менеджер та погоджує додаткові деталі. Повідомляє ціну та терміни виконання замовлення.
• Дизайнер робить макет, вносить коригування на вимогу замовника та робить 3д візуалізацію друку.
• Після затвердження ми запускаємо макет у друк.

 

Надійна типографія за розумною ціною

 

Чим більший тираж, тим менша вартість. Будь-яка поліграфія має початкову вартість запуску друку, і чим більше буде надруковано копій, тим меншою буде підсумкова ціна друкованої одиниці.

 

Терміновий друк поліграфії Лайф Принтт

  

Наша сучасна поліграфія має солідний парк машин, який дозволяє нам забезпечувати високу швидкість виробництва ваших замовлень. Але все ж таки бувають пікові навантаження. Наша поліграфія зазвичай виконує замовлення від 3:00 годин до 1 дня. Ці терміни поширюються на стандартну поліграфічну продукцію. Якщо ж у Вас не стандартне замовлення друку, терміни обговорюються окремо, виходячи з необхідності виготовлення індивідуальних форм та приладок.
Замовити друк друкованої продукції в Києві можна будь-яким способом:
• Замовити друк через форму замовлення
• Замовити друк через електронну пошту
• Замовити друк через вайбер або телеграм.
Звертайтеся до Лайф Принта і ми станемо для Вас надійним партнером на довгі роки.

Поліграфія Лайф Принт. Весь широкоформатний та офсетний друк в одному місці.

Наша компанія надає поліграфічні послуги по всьому світу, холсти та інша поліграфія представлена у США та багатьох країнах Європи.
Якщо Вам важлива якість, терміни та ціна, що ж ми раді, що Ви знайшли нас і робимо все, щоб виправдати найсміливіші очікування наших клієнтів.
У нашому асортименті є все для успішної реклами. Широкоформатний друк, друк на полотні, на банері, на оракалі. Друкарські послуги: друк візиток, друк флаєрів, друк листівок та буклетів. І це лише невелика частина того, що ми можемо надрукувати і виготовити.
Рекламна компанія Лайф Принт, це комплексне рішення для бізнесу. Надійний підрядник, виконавець та партнер.

  

Потрібно створити дизайн для вивіски, замовити роздруківку журналів або виконати післядрукарську обробку візиток? Не варто турбуватися, особливо якщо ви знайомі з компанією «Лайф Принт». Друкарня, обладнана за останнім словом техніки, легко організує оформлення і друк поліграфії всіх можливих видів, причому зробить це не тільки якісно, але і максимально швидко.
Які види поліграфії сьогодні популярні?
Багато хто вважає, що сьогодні поліграфічна продукція вже неактуальна, адже цифрові технології можуть виконувати ті ж самі функції, тобто замінити журнали, газети, рекламну продукцію та інше. Проте, статистика компанії «Лайф Принт» говорить протилежне, адже працівники щодня обробляють та виконують сотні замовлень.
У найкоротші терміни ми готові виготовити:
• Візитки, бланки, папки, блокноти з логотипами, тобто представницьку поліграфію, яка допоможе стати впізнаваною серед потенційних клієнтів та сформувати свій особливий стиль;
• Флаєри, каталоги, етикетки, листівки, буклети, тобто продукцію, яка зможе організувати успішну «рекламну кампанію» та донести інформацію про акції, знижки та новинки до клієнтів;
• Книги, журнали, календарі, газети будь-яких форматів та тиражів.
Компанія виконає і мегапопулярний сьогодні широкоформатний друк: банери, стенди, постери, таблички для внутрішнього та зовнішнього оформлення можна замовити та розмістити не лише у Києві, але й будь-якому іншому місті по всій Україні.
Залежно від тиражу використовується офсетний та цифровий друк. Можлива післядрукарська обробка, наприклад, декорування, ламінація, тиснення, що робить матеріали більш привабливими, яскравими і довговічними.

LP Studio © 2013-2022 всі права захищені