УФ друк фотографій та рекламної продукції на пластиці та пвх

високоякісний друк на пвх від 3 годин з доставкою по Києву та Україні.

Друк на пластиці за 1 день

Кольори не вигоряють на сонці

Друк на ПВХ
будь-яких розмірів

Висока
зносостійкість

Низькі ціни
та знижки до 30%

Форма замовлення - друк на пластиці та пвх

Какой способ связи вам удобен?

*Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує, і ви зможете відмовитись у будь-який момент

УФ печать на пластике и вспенненом пвх

Ціна друку на пластиці (ПВХ)

Размер печати:

А3 (30-40см)

А2 (40-60см)

А1 (60-80см)

А0 (80-120)

Стоимость от 1 м2

Товщина пвх 3 мм

285 грн

420 грн

825 грн

1315 грн

1315 грн

Товщина пвх 5 мм

395 грн

590 грн

1160 грн

1815грн

1815 грн

Приклади - друк фото на спіненому пвх

Уф печать рекламы на пластике в Киеве
Уф печать фотографий на пластике и пвх
Уф друк на пвх та пластику
Распечатать на пластике и пвх
Печать на вспененном пвх с фигурной порезкой
Напечатать рекламу на пластике и пвх в Киеве

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Одна з особливостей роботи "Life Print" – інформаційна підтримка клієнтів. Так, використовуючи наш сайт або телефон (зазначений у розділі "Контакти"), ви можете зв'язатися з менеджером та уточнити усі робочі нюанси. За час роботи ми встигли відповісти на тисячі актуальних питань друку на ПВХ, і щоб не повторюватися, розміщуємо відповіді на найпоширеніші з них.

Що являє собою ПВХ,
і чи дійсно він підходить
для якісного друку?

    ПВХ - це не що інше, як полівінілхлорид - міцний і жорсткий полімер, що має абсолютний захист від корозії та біологічної руйнації. Сьогодні він випускається в широкому асортименті розмірів, кольорів та текстур. Найбільші листи, які підходять для друку, обмежені довжиною 3 метри і шириною 2 метри. Перед нанесенням принтів розрізають їх на фрагменти. Якщо виріб повинен бути фігурним (у формі стрілки, зірки, овалу тощо), різання проводять після роздруківки - на межі зображення.
    Хоча багато хто вважає, що пластик нездатний нормально утримувати чорнило, насправді це не так. Звичайна фарба дійсно швидко стирається з поверхні ПВХ, але використовуємо спеціальні адгезійні склади, що проникають углиб структури матеріалу. Зокрема, це стосується ультрафіолетового друку та УФ-отверждаемого чорнила, які зберігають властивості навіть під відкритим сонцем і зливою.
    З погляду широкоформатного друку, ПВХ-листи мають цілу низку переваг: температурна стійкість (від -30 до +50 градусів за Цельсієм);

 • жорсткість та міцність;
 • можливість текстурування поверхні;
 • простота обробки;
 • невелика вага;
 • доступна ціна.

Для більш яскравого ефекту можна використовувати кольорові листи ПВХ, а також матові та прозорі вироби. На них однаково добре утримується чорнило - незалежно від типу матеріалу.

Чи підійде друк ПВХ
для створення складних
рекламних конструкцій?

    Із застосуванням сучасних технологій із полівінілхлориду можна створювати не лише плоскі вироби (стенди, вивіски, настінні планшети, плакати), а й об'ємні фігури:

 • літери та цифри;
 • світлові короби;
 • промостійки;
 • виставкові конструкції;
 • ростові постаті;
 • декорації;
 • об'ємні покажчики тощо.

Для цієї мети найкраще використовувати спінений полівінілхлорид - найлегший з усіх існуючих. Нанесений на нього друк зберігатиме відтінки та яскравість протягом 2-3 років. Якщо на ПВХ не потраплятимуть прямі сонячні промені, і він не буде схильний до сильного нагрівання та охолодження, то цей термін може бути продовжений ще на кілька років.

Який товщини повинен
бути пластик?

    Щодо товщини, то для друку на ПВХ підходять полівінілхлоридні листи товщиною від 1 до 10 мм. Найпоширеніші – білі вироби товщиною 3 мм. Вони одночасно володіють і достатньою міцністю, і невеликою вагою. Товстіші листи (5-10 мм) сильніше навантажують несучі конструкції, і не завжди підходять для підвісного монтажу. При виборі товщини варто дотримуватись простих рекомендацій:

 • для дрібних рекламних виробів – 1-3 мм;
 • для великих зображень та картин - 3-5 мм;
 • для масивних стендів та щитів - 5-10 мм.

Важливо розуміти, що вироби товщиною менше 3 мм можуть прогинатися під дією власної ваги і вимагають обов'язкової фіксації. Особливо це стосується великих щитів та вивісок із довжиною/шириною більше 1,5 метрів. Дрібні вироби (літери, покажчики, таблички) можуть виготовлятися навіть із найтоншого ПВХ (1-3 мм). Вони найлегше піддаються розпилу та фрезерування, і знайшли найширше застосування у торговельній сфері. варіанта краще поспілкуватися з менеджером.

Чому варто вибрати для
друку ПВХ?

    Полівінілхлорид - міцний та довговічний матеріал, який може використовуватись для друку нарівні з папером та картоном. Через малу вагу, він підходить для створення підвісних та об'ємних конструкцій - з нанесеними зображеннями, написами, логотипами тощо. На користь придбання принтованого ПВХ свідчать такі фактори:

 • Простота обробки. Пластик легко нарізається на фрагменти, у тому числі – нестандартних форм: літери, цифри, зірочки, еліпси тощо;
 • Можливість нанесення принтів із двох сторін;
 • Висока швидкість виробництва. За день цілком можна виготовити велику партію виробів;
 • Невелика вартість – у порівнянні з іншими матеріалами.

    Замовити друк на ПВХ можна за вигідними розцінками, тим більше якщо йдеться про оптове замовлення. Компанія "Life Print" допоможе вам з вибором концепції та стилю оформлення, та створить саме таку рекламну продукцію, яка вам потрібна. Для оптових замовників у нас передбачені гарні знижки та регулярні акції!

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном:
066 399 88 99 або по email: zakaz@life-print.kiev.ua

УФ Друк на пвх та інших матеріалах

    Полівінілхлорид (ПВХ) - полімерний матеріал, що оптимально підходить для нанесення принтів. Друк на ПВХ - відмінне рішення, адже він не руйнується під впливом вологи, не боїться сезонних змін температури і може використовуватися як у приміщеннях, так і на вулиці. Сьогодні його повсюдно використовують для створення стендів, рекламних вивісок, покажчиків, настінних планшетів, вітрин тощо. Термін служби таких виробів обчислюється роками, і один раз витратившись на їх виготовлення, можна довго економити на рекламі та оформленні інтер'єру/екстер'єру.

    Для нанесення ультрафіолетового (УФ) друку на листи ПВХ потрібне спеціальне дороге обладнання, недоступне для пересічних споживачів. На даний момент вона доступна лише у вигляді платної послуги – разової чи оптової. Компанія "Life Print" пропонує клієнтам вигідні розцінки та використовує сучасні моделі поліграфічного обладнання. З його застосуванням можна здійснювати друк фото на ПВХ, і наносити будь-які, навіть найскладніші зображення у високій якості. Мало того, полімерній поверхні можна надавати текстурований вигляд, стилізуючи її під різні матеріали: метал, дерево, тканину, полотно тощо. Виглядає це дуже красиво, а варто – недорого!

Друк на ПВХ у Києві: у чому суть технології?

    По суті, нанесення принтів на полімерну поверхню мало чим відрізняється від звичайної "паперової" поліграфії. Аркуш ПВХ розміщується у спеціальному принтері в горизонтальному положенні, і рухається вздовж друкованих головок. На нього поступово наноситься зображення, заздалегідь підготовлене на комп'ютері у вигляді PNG-файлу високої роздільної здатності. Створення таких картинок-заготовок - складний, творчий процес, що не допускає помилок. Так, кожна дрібна похибка, яку можна не розглянути на моніторі, буде чітко видно на полімерному аркуші, і проект доведеться переробляти.

   Тому підготовку цифрових принтів варто довірити професіоналам. Фахівці компанії "Life Print" розроблять унікальний друк ПВХ на основі вашої концептуальної ідеї, і якісно перенесуть на пластик будь-яке, навіть найскладніше зображення:

 • деталізований краєвид;
 • карту місцевості;
 • портрет, фотографію тощо.

    Текстові принти та прості фігури (таблиці, графіки) оптимально вбудовуються у розміри ПВХ-листа таким чином, щоб не було видно піксельних "квадратів" та інших дефектів. Збільшення (зум) та розтягування (по горизонталі та вертикалі) у поліграфічному друку практично не використовується, і всі зображення спочатку створюються у заданих розмірах та пропорціях. Такий друк виглядає ідеально навіть при найближчому розгляді, і тішить око високою чіткістю та контрастністю.

Реклама пластиці: чи можна використовувати накатку?

    Донедавна зображення на пластик наносилися методом накатки, і багато клієнтів досі запитують про цей метод. Хоча він і був популярний у середині 2000-х років, зараз він безнадійно застарів, і значно поступається широкоформатному та УФ-друку. Технологія накатки мала на увазі роздрук принта на тонкій полімерній плівці, яку потім наклеювали на ПВХ-лист. Цей метод має цілий ряд мінусів:

 • Плівку великих розмірів дуже складно рівно наклеїти на лист. При поклейці потрібна "ювелірна" точність та акуратність, інакше покриття буде безнадійно зіпсовано;
 • Під плівкою можуть утворюватися повітряні "бульбашки", що псують вигляд усієї композиції;
 • Зображення та написи, нанесені таким способом, вигоряють та вицвітають на сонці, швидко втрачаючи свій початковий вигляд;
 • Плівка нестійка до впливу низьких та високих температур, і може злазити з пластику при сильній спеці та морозі.

  Хоча накатка досі використовується багатьма поліграфічними компаніями, вона скоріш носить допоміжний (прикладний) характер, і активно витісняється широкоформатним друком на пластиці. Так, на відміну від плівки, спеціальна фарба не втрачає колір, і не відшаровується від пластику при вогкості та температурних перепадах. Вона залишається яскравою та контрастною протягом тривалого часу, і не потребує особливого догляду. Вивіски, стенди та таблички, виготовлені таким способом, досить час від часу протирати від пилу - без використання "вологого" збирання та побутової хімії.

  Друк на пластику у Києві - який вибрати матеріал?

  Полівінілхлорид представлений у продажу у великій кількості. У різних типів матеріалу може відрізнятися як зовнішній вигляд, і фізичні параметри: вага, щільність, гнучкість тощо. Для широкоформатного друку підходять такі різновиди ПВХ:

  • спінений;
  • жорсткий;
  • прозорий;
  • матовий;
  • білий та чорний.
   Печать на вспененном пластике пвх

   Вспінений ПВХ

   Печать на молочном акриле, пластике и пвх

   Молочний пластик - пвх

   Печать на прозрачном акриле, пластике и пвх

   Прозорий пвх

   Печать на цветном пластике и пвх

   Кольоровий пвх

       Найменшою вагою має спінений поліуретан. Завдяки пористій структурі, він не навантажує несучі конструкції і легко встановлюється у підвішеному стані - у вигляді табличок, рекламних щитів, покажчиків та вивісок. Друк на ПВХ жорсткого типу теж має свої плюси, і його можна розміщувати на стінах та стелях, використовуючи міцні, надійні кріплення.
       Що стосується забарвлень, то найпоширенішим вважається білий полівінілхлорид. На ньому, як на простому аркуші паперу, можна роздруковувати тексти, слогани, логотипи та оголошення. На білому тлі вони виглядатимуть контрастно, і обов'язково привернуть увагу аудиторії. Сьогодні такі вивіски та стенди активно застосовують у торгових мережах, просуваючи різні товари: продукти харчування, побутову техніку, одяг, іграшки тощо. Друк на ПВХ не вицвітає протягом тривалого часу, і такі елементи реклами можна використовувати цілий рік!

   ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ УФ ДРУКУ НА ПЛАСТИЦІ


   Який спосіб зв'язку вам зручний?

   *Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує, і ви зможете відмовитись у будь-який момент

   Наші кліенти

   УФ друк на ПВХ

       Однією з найбільш високотехнологічних є УФ-друк на ПВХ. Для неї потрібні спеціальні принтери та УФ-отверждаемые чорнила, які наносяться на полімер без проміжних носіїв. Фарба глибоко проникає в структуру ПВХ, і твердне під впливом ультрафіолету. Після цього її неможливо стерти, змити або видалити будь-яким іншим способом.

       Адгезія чорнила настільки висока, що вивіски з такими принтами можуть кілька років перебувати на вулиці без жодних наслідків для покриття. Дощ, сніг, спека, мороз - всі ці природні дії неспроможні завдати відчутної шкоди УФ-фарбі, як і полівінілхлоридному листу. Тому виготовлення рекламної продукції за цією технологією - вигідне та доцільне вкладення. До плюсів таких виробів можна віднести:

   • температурну стійкість;
   • стійкість до дії прямих сонячних променів;
   • механічну зносостійкість;
   • тривалий термін експлуатації;
   • несприйнятливість до агресивних хімікатів, у тому числі - що містяться в миючих та засобах для чищення.

       УФ друк на ПВХ у Києві користується високим попитом, адже такі вироби можна піддавати "вологому" прибиранню скільки завгодно разів. Вода та побутова хімія неспроможні завдати шкоди адгезійній фарбі, як і різні природні дії: вітер, підвищена вологість повітря, літня спека, мінусові температури тощо. Крім того, УФ-друк гарно виглядає і дозволяє наносити на ПВХ зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi. За допомогою цієї технології можна створювати різні елементи оформлення для інтер'єрів та екстер'єрів або стандартні рекламні об'єкти: вивіски, стенди, вітрини, щити.

   друк на пластиці у Києві - в яких сферах використовується?

       Переваги технології встигли оцінити як великі компанії, і індивідуальні підприємці. Сьогодні попит на поліграфічні послуги високий як ніколи, і велику частку на ринку займають ПВХ-вироби з широкоформатним та ультрафіолетовим друком. У Києві їх можна побачити повсюдно:

   • в магазинах та супермаркетах;
   • в аптеках та поліклініках;
   • в офісних та адміністративних будівлях;
   • у розважальних та спортивних центрах;
   • у кінотеатрах та виставкових залах;
   • на автомобільних стоянках та паркінгах.

       Таблички, покажчики, вивіски, рекламні щити, настінні планшети, вітрини, дошки оголошень – все це сьогодні виготовляється з полімерів, найчастіше – з ПВХ. Замість того, щоб використовувати недовговічні наклейки та написи, краще один раз заплатити за повноцінний друк, який збереже властивості протягом багатьох років. Такого ж висновку дійшли наші клієнти, для яких компанія "Life Print" пропонує вигідні умови співпраці!

    Чому варто замовити друк на ПВХ у нас?

        У штат компанії "Life Print" входять профільні фахівці, які готові взятися за найскладніше замовлення. Використовуючи сучасне поліграфічне обладнання та перевірені технології УФ друку на ПВХ, ми можемо за короткий час випустити велику партію виробів – за вашим проектом, або з власної розробки (на основі вашої ідеї). Невеликі, "разові" замовлення також виконуються на професійному рівні та за доступними розцінками.
        На даний момент "Life Print" - одна з провідних приватних компаній, що пропонують поліграфічні послуги. Замовити друк на ПВХ у нас стоїть з наступних причин:

    • великий досвід роботи у сфері поліграфії;
    • використання сучасних технологій друку;
    • велика база готових проектів, серед яких можна підібрати відповідні варіанти;
    • можливість замовлення індивідуальних проектів - за вашими концептуальними ідеями;
    • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
    • робота з фізичними та юридичними особами;
    • прийом до оплати готівкових та безготівкових платежів

        Якість рекламної продукції грає найважливішу роль. Дивлячись на вивіску або плакат, покупець повинен бачити, що ваша компанія (бренд) не шкодує грошей на розкручування, і не має фінансових проблем. Переконати клієнта цю думку можна за допомогою красивих і якісних рекламних виробів, не схожих на дешевий ширвжиток і кустарні "саморобки". Так, друк ПВХ нашого виробництва має значний і презентабельний вигляд, і здатна підкреслити статус рекламованих товарів та послуг.

    Широкоформатний друк
    на інших матеріалах

    Контакти та карта проїзду


    Виробництво Лайф Прінт знаходиться на території "Київського Авторемонтного Заводу"

    За адресою: м. Київ, вул. Миколи Василенка 1/5 350 метрів від метро Берестейська

    Режим роботи: с ПН-ПТ с 12 до 19

    Пошта: zakaz@life-print.kiev.ua

    Тел.: 067 773 57 99

    Тел.: 066 399 88 99

    LP Studio © 2013-2022 всі права захищені