Широкоформатний друк на папері. Друк ПЛАКАТІВ, ПОСТЕРІВ, СІТИКІВ, креслень, планшетів та БІГБОРДІВ в Києві від Лайф Принт

ДРУК ПЛАКАТІВ ЛАЙТБОКСІВ, ПОСТЕРИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРА, БІЛБОРДИ ДЛЯ РЕКЛАМНИХ ЩИТІВ, АФІШІ

Друк на плакатах від 3 годин

Кольори не вигорають на сонці

Друк постерів
будь-яких розмірів

Висока
зносостійкість


Низькі ціни
і знижки до 30%

Форма замовлення широкофоратного друку на папері:


Який спосіб зв'язку вам зручний?

*Заполнение заявки Вас ни к чему не обязывает, и вы сможете отказаться в любой момент

Печать плакатов, постеров, ситиков, чертежей, планшетов, презентаций и бигбордов

Ціни на друк постерів та плакатів

Тип паперу

А 2 (40х60см)

А 1 (60х80см)

А 0 (80х120см)

Постерний папір

220 грн

300 грн

450 грн

Тип паперу

Від 2м2

Від 2 до 5м2

Від 5 до 10м2

Від 25м2

Ватман

160 грн

150 грн

140 грн

130 грн

Тип паперу (3х6м)

1 шт

Від 2 до 5 шт

Від 5 до 10 шт

Від 10 до 25 шт

Друк для бігбордів

400 грн

350 грн

330 грн

300 грн

Тип паперу

Рулонний м2

3,14 х 2,32 м

3,14х2,30 м

3,15х2,30 м

Пластиковый папір

220 грн

1100 грн

1100 грн

1100 грн

приклади друку постетів та плакатів

Печать плакатов
Печать постеров
Печать чертежей
Печать афиш
Печать чертежей
печать на бумаге больших размеров

Різновиди друкованої продукції

Плакати та постери


Ватман City Light
(Backlit)

 дляДрук бигбордов

Скроли

    Друк постерів і плактів - затребувана послуга, що дозволяє передавати інформацію оточуючим про товар, послугу, подію. Постери часто використовуються в кінотеатрах та інших закладах розважального типу, тому до підбору зображення, культури виконання та кінцевого результату висуваються найвищі вимоги.
    Крім рекламної функції постери використовують як елементи інтер'єру. Наприклад у холах бізнес-центрів, холах та номерах готелів, офісних приміщеннях, котеджах та квартирах.
    Компанія "Life Print" пропонує професійне виготовлення та друк постерів у необмеженому тиражі. Щоб приступити до роботи, нам знадобиться базове зображення від замовника, або ми можемо скористатися власним. У фотобанку наших партнерів є сотні різних варіантів під різні напрямки, але також можлива розробка індивідуального дизайну на замовлення.

широкоформатний друк плакатів

    Сьогодні високоточні принти можна наносити на різні матеріали: ПВХ (полівінілхлорид), пінокартон, тканинні полотна і т.д. Проте найпоширенішим був і залишається друк на папері. Дешевий та легковагий матеріал на целюлозній основі, який можна легко закріплювати на будь-яких рівних поверхнях. Сьогодні друк на папері повсюдно використовують для створення плакатів, постерів, бігбордів, скролерів та сітілайтів. Крім рекламної та інформативної функції, такі вироби можуть прикрашати інтер'єри та екстер'єри. На них можна роздруковувати фотографії, живопис, карти, візерунки та будь-які інші зображення – швидко, та у високій якості!

плакати та постери усіх форматів

   Компанія "Life Print"» виконує друк плакатів та постерів будь-яких форматів – А0, А1, А2, А3, А4, а також плакатів та афіш нестандартних та великих розмірів до 1,5 м. Друк виконується в роздільній здатності від 720 dpi до 2880 dpi.
Наші технічні можливості дозволяють задовольнити запити будь-якого замовника – незалежно від того, чи потрібен вам друк плакатів поштучно або великим тиражем! Орієнтуючись на побажання та бюджет клієнта, ми пропонуємо цифровий, офсетний та широкоформатний друк зображень будь-якої складності – проста графіка, схеми, піктограми, логотипи, картини та фотографії. Друк може бути виконаний на афішному, постерному, крейдованому папері, плівкових матеріалах або фотопапері. Щоб підвищити міцність плаката, ми пропонуємо його ламінацію. Це дозволить надовго зберегти яскравість фарб виробу та уберегти його від розривів та витирання..

друк плакаців та постерів в києві

    Різновиди друкованої продукції. Компанія "Life Print" пропонує широкий спектр поліграфічних послуг у Києві. У нас можна замовити широкоформатний друк на всіх найпоширеніших видах паперових (рулонних) матеріалів. Використовуючи сучасне обладнання, ми можемо за короткий час виготовити:

Плакати та постери

    Основою для них служить матовий або глянсовий папір, а принти наносяться УФ печаткою, екосольвентним друком або латексним чорнилом. Готова продукція приємна на дотик, і довго зберігає початкові відтінки. Сьогодні плакати та постери часто використовують для оформлення інтер'єрів, у рекламних акціях, агітаційних заходах, на різноманітних презентаціях, показах та виставках. На плакаті можна роздрукувати будь-що: від ікони, до реклами нового фільму;

Друк на ватмані "Сити" City Light

    Ватман - City Light (Backlit). Найдешевший і оптимальний вид паперу для зовнішньої та внутрішньої реклами. Папір матовий і має достатню щільність 150 грам на метр квадратний. Плакати та постери на ній можна використовувати як для реклами, так і для оформлення інтер'єру офісу або квартири. Від природних впливів папір захищається ламінацією чи склом;

Друк на папері Blueback для Бігбордів

    Друк для Білбордів. Для друку реклами на бігбордах зазвичай використовується папір Blueback. Головна її особливості - це вологостійкість і синій зворотний бік. Завдяки сіній підкладці, старі зображення та клей на рекламних щитах не просвічуються на новій рекламі. Щільність паперу має 115 г/м2. Blueback відносно довговічний і має низьку вартість кінцевої продукції.;

Пластиковий папір – це ідеальний носій реклами

    Скроли для скролерів. Скроловий папір - це ідеальний носій реклами для вивісок, що підсвічуються, і рекламних щитів. Завдяки високій світлорозсіюючі властивості, друк помітно виділяється яскравістю і насиченістю. Папір дуже міцний і має малу вагу, його часто можна побачити в скролових конструкціях, де завдяки роликровим механізмам постійно змінюється зображення. У роликовий механізм заправляють рулон реклами на скроловому папері, і кожні 15 секунд рулон прокручується і зображення змінюється.

    Друкована продукція, розміщена в сітілайтах та скролерах, може використовуватися тривалий час - влітку та взимку, при будь-якій температурі та вологості повітря. Білборди, плакати та постери, не захищені від вологи та вицвітання, розраховані лише на 1-2 місяці, але й коштують набагато дешевше. Використовуючи сайт компанії "Life Print", ви можете замовити будь-який з цих різновидів поліграфії - у вигляді одиничного виробу або великої партії товару. Ми забезпечимо вам:


  • якісний друк у високій роздільній здатності;
  • створення графічних проектів за вашими концептуальними ідеями;
  • виготовлення друкованої продукції у великих обсягах, та за короткий час.

"Life Print" - одна з провідних поліграфічних компаній, і як наші послуги не доводиться сумніватися. Звертайтеся до нас у будь-який час, та робіть замовлення за найвигіднішими тарифами!

Наші кліенти